Wybrane referencje naszych klientów

Opinie trenerów o współpracy z nami

Współpracuję z firmą  ICN Centrum Kompetencji od kilku lat. Prowadzę szkolenia z zakresu szeroko pojętej księgowości. Szkolenia są organizowane w sposób profesjonalny zarówno dla uczestników jak i trenerów. Uczestnicy mają zapewnione niezbędne pomoce, materiały do szkolenia i sale. Pracownicy są w stałym kontakcie z trenerami. Harmonogram szkolenia i jego zakres ustalany jest odpowiednio wcześniej tak, żeby obie strony były zadowolone i nie kolidowało to z innymi obowiązkami, a jednocześnie aby wywiązać się terminowo z instytucją zlecającą szkolenie. Wszystkie kwestie są przedstawiane jasno i rzetelnie, panuje atmosfera współpracy na każdym poziomie. Polecam firmę do współpracy dla każdego.

Anna Jeżyna, certyfikowany księgowy, trener

Z firmą ICN Centrum Kompetencji mam okazję współpracować od 2010 roku. Obserwując zaangażowanie i profesjonalizm pracowników, odnoszę wrażenie, iż klient korzystający z usług tej firmy, będzie potraktowany poważnie oraz w zgodzie z najwyższymi standardami obsługi. Cenię sobie, gdy firma, traktuje mnie poważnie, liczy się z moim czasem, gwarantuje mi możliwość niezależnych decyzji, stąd moją uwagę zwraca bezproblemowa komunikacja z pracownikami ICN. W moim odczuciu współpraca z firmą ICN jest czystą przyjemnością i przebiega od kilku lat w sposób niezakłócony.

Małgorzata Łysiak, dr psychologii, trener

Od kilku lat współpracuję z firmą ICN, jestem trenerem i prowadzę dla ICNu szkolenia z zakresu kompetencji miękkich. Współpraca jest efektywna i ciekawa, duża elastyczność i kompetencja pracowników służą nawiązywaniu satysfakcjonującego partnerstwa. Osobiście podoba mi się widoczna w działalności firmy tendencja rozwojowa, poszukiwanie różnych możliwości i wariantów rozwoju firmy i pracowników.

Ewa Sosnowska-Bielicz, dr psychologii, trener

Firma ICN Centrum Kompetencji wykazała się ogromnym doświadczeniem w zakresie organizowania szkoleń, wygranych przetargów. Pracujący koordynatorzy są osobami energicznymi, komunikatywnymi, szybko odnajdują się w powstałych sytuacjach i łatwo nawiązuje kontakty. Jako zleceniobiorca nigdy nie miałam problemów organizacyjnych, wszystkie powierzone mi zlecenia są dokładnie przygotowane, precyzyjnie określają miejsce, liczbę osób oraz harmonogram. Również kwestie finansowe nie podlegają dyskusji. Firma ICN powinna być wzorem dla innych firm. Z całkowitą pewnością polecam.

Ewa Gębala, ratownik medyczny, trener

Współpracuję z firmą „ICN Centrum Kompetencji” jako trener-psycholog od 2010 roku. Jestem, i byłam, bardzo zadowolona z profesjonalizmu i jakości usług, które proponuje firma ICN oraz ze współpracy między firmą i mną. Uważam, że zarówno osoby świadczące usługi dla firmy ICN, jak i jej klienci mogą uczuć się bezpiecznie jeśli chodzi o jakość współpracy z firmą oraz uczciwość w realizacji przez nią umów. Wiadomo, że czasem pojawiały się niedomówienia, drobne błędy, ktoś czegoś zapomniał, ktoś coś źle zrozumiał. Tego nie da się uniknąć…Ale co ważne, jako trener, zawsze miałam wsparcie ze strony pracowników ICN w pracy z Beneficjentami a to w pracy jest jednym z najważniejszych elementów.

Katarzyna Rembiszewska, psycholog, terapeuta rodzinny, trener

Jestem w pełni usatysfakcjonowana z przebiegu współpracy z firmą ICN Centrum Kompetencji. Wieloletnie doświadczenie tej firmy jest widoczne zarówno w wysokiej jakości obsługi, jak i profesjonalizmie osób, które w niej pracują. Firmę cechuje rzetelność, terminowość, kompetencja i dbałość o współpracownika. Z całą pewnością mogę polecić firmę ICN Centrum Kompetencji jako solidnego i profesjonalnego Partnera w zakresie świadczenia usług szkoleniowych.

Izabela Dudek, psycholog, pedagog, trener


Prześlij nam swoją opinię

Współpracowałeś z nami? Podziel się swoją opinią.

(* - pola wymagane)